Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...

Obchodní podmínky

Záruka vrácení peněz

Vzhledem k tomu, že objednáváte zboží po internetu a nemáte možnost si jej dobře prohlédnout, může se stát, že dodané zboží není přesně takové, jaké jste si představovali. Proto máte možnost toto zboží bez udání důvodu vrátit zpět se „zárukou vrácení peněz“.

Podmínky vrácení peněz:

Protože zboží rozvážíme pouze v rámci Brna a okolí, případné reklamace vyřizujeme ihned při předání zboží, v případě pozdější reklamace si pro zboží osobně přijedeme k zákazníkovi a řešíme ji buď výměnou zboží, nebo vrácením peněz.

Reklamační řád

Převzetí zboží a souhlas se záručními podmínkami stvrzuje zákazník převzetím zboží a daňového dokladu. Převzetí zboží se rozumí okamžik předání zboží dopravcem. Pokud zákazník zjistí jakékoliv nesrovnalosti v dodávce zboží je povinen neprodleně informovat internetový obchod www.nakrmho.cz . V případě, že takto neučiní vystavuje se nebezpečí, že případná pozdější reklamace nebude přijata.
Reklamované zboží musí být vždy předáno v původním obalu včetně všech dokumentací a dokladů.
Na veškeré dodané zboží dáváme záruku 24 měsíců. Záruka krmiv je vyznačena na obalech výrobků.
Při přijetí zásilky si zboží řádně zkontrolujte. Při případných poškozeních ihned sepište řádný protokol o poškození zásilky s dopravcem.
V případě reklamace musí být zboží dodáno v původním obalu včetně všech dokumentů a dokladu o zaplacení.

Ochrana osobních údajů

Veškerá data získaná od zákazníků jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
www.nakrmho.cz prohlašuje, že data shromážděná na základě objednávek neprodá ani jiným způsobem neposkytne třetí straně. Dále nepoužije tyto data k dalším komerčním účelům bez souhlasu vlastníka těchto dat a také se zavazuje k tomu, že na přání zákazníka bez udání důvodů, jeho osobní data vymaže z databáze zákazníků.

Doba dodání zboží

Osobní odběr: jakmile bude zboží připraveno k odběru, budeme vás informovat emailem nebo telefonicky (zpravidla do druhého pracovního dne) o možnosti převzetí. Podívejte se na pravidla osobního odběru.
Rozvoz zdarma (Brno a okolí): zboží rozvážíme každý všední den a v sobotu. V případě požadavků na čas odběru využijte políčka "Poznámka - Doplňující vzkaz pro našeho obchodníka", který můžete vyplnit během nákupního procesu. Podívejte se na pravidla rozvozu zdarma.