Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...

HOTELY PRO KLID PÁNÍČKŮ

 

Pokud se rozhodnete, že svého mazlíčka necháte v době své dovolené raději v České republice, nabízí se možnost ubytovat ho ve speciálních hotelech pro zvířata.

Existuje jich mnoho, většinou pro pejsky a kočky, někde však ubytují i morčata, králíky, fretky, hady, žáby, ptactvo, a dokonce i rybičky. Tyto služby poskytuje například Hotel pro zvířata na Moravě.

Jak by měl hotel vypadat?

Výběru hotelu věnujte pozornost. Čisté prostředí hodně napoví. Nejlepší je, když má pes nebo kočka svůj vlastní kotec s výběhem.

Co vzít s sebou do hotelu?

V dobrém hotelu pro vás vždy budou požadovat očkování proti vzteklině a potvrzení o ošetření proti vnějším i vnitřním parazitům. Očkovací průkaz zvířete si v hotelu ponechají po celou dobu jeho pobytu.

Pro absolutní komfort vašeho čtyřnohého miláčka je dobré vzít mu do hotelu několik jeho oblíbených hraček, pelíšek a krmivo, na které je zvyklý z domova. Tím alespoň trochu zmenšíte stres, kterému může být zvíře, na čas odloučené od svého páníčka, vystavené.

Zdroj:Tvůj svět