Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...

CO ZVÍŘÁTKO PROZRADÍ O SVÉM PÁNÍČKOVI?

 

Hlodavec

Králíci, křečci nebo morčata jsou mazlíčci pro celou rodinu: Zamilují si je děti i dospělí a bez problémů vydrží doma samotní. Kdo má rád tato zvířátka, má rád i děti a je hodně podnikavý. Ale někdy s ním může být až příliš rušno.

Rybičky

Akvárium, vodní rostliny a výživa: Správný chov rybiček je věda sama o sobě. Milovníci pestrého vodního života jsou ovšem puntičkáři oddaní jak vědě, tak umění. Milují ticho a tajuplný svět kolem nás.

Plaz

Majitelé želv, hadů a ještěrů mají se svými exotickými mazlíčky jedno společné: Jsou uvolnění, mají opravdu velkou trpělivost a pořádně tuhý krunýř. Někdy působí trochu plaše a dost nepřístupně.

Kočka

Kdo má doma milého ,,pokojového tygra“, ten hledá klid, něžnost a lásku. Má rád uvolnění a rád se mazlí, ale občas potřebuje také jiné rozptýlení, víc vzruchu a  akce.

Pták

Ať už chováte andulky, nebo papoušky: Majitelé ptáků velmi rádi komunikují, nevadí jim ani hlučnější debaty a společnost. Jsou všichni obdařeni velkou chápavostí a empatií.

Pes

Paleta psích ras  je nepřeberně pestrá. Jedno ovšem mají všichni psi společné: Potřebují dobrou péči, pozornost a výchovu. Páníčkové bývají většinou aktivní lidé, kteří mají rádi pohyb a společnost. Jsou ale také tolerantní, rádi komunikují a navazují kontakty.

Zdroj:internet