Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...

JAK VYBRAT PSA K DÍTĚTI

Pro rodiny s malými dětmi:

Pes by měl být hravý a ne moc velký, neměl by mít moc silný hlídačský pud. Ideální je, aby měl zvýšený práh bolesti. Pes by měl být klidný, přítulný a vyrovnaný.

Pudl

Člověk je pro něj společník a přítel, je mu velmi věrný. Oproti ostatním rasám jsou pudlové velmi učenliví. Je vhodný i pro alergiky. Velikost 24 až 60 cm, váha 2 až 26 kg.

Zlatý retrívr

Přátelský, důvěřivý, laskavý a přítulný. Je velmi přizpůsobivý a poslušný, snadno se ovládá. Velikost 51 až 61 cm, váha 30 až 40 kg.

Labrador retrívr

Vyrovnaný, velmi bystrý. Je přizpůsobivý, přátelský, nevykazuje známky agrese, ani nervozity. Velikost 54 až 57 cm, váha 30 až 40 kg.

Knírač

Velmi přítulný. Má rád děti, jeho povaha je mírná a přátelská, rád si hraje. Je vhodný na zahradu i do bytu. Velikost 3é až 35 cm, váha 4 až 8 kg.

Kokršpaněl

Klidné, oddané a přátelské stvoření, které si rádo hraje. Snadno se přizpůsobí rodině, vyžaduje neustálou pozornost. Velikost 38 až 41 cm, váha 12,5 až 14,5 kg.

Pro rodiny s většími dětmi:

Pes by měl být hravý, měl by rád běhat a řádit v přírodě. Měl by být oddaný svému páníčkovi.

Dalmatin

Vytrvalý společník na výlety, miluje dlouhé procházky. Na svého páníčka je pevně fixován. Je velmi učenlivý, občas trochu tvrdohlavý. Velikost 54 až 61 cm, váha 24 až 32 kg.

Bernský salašnický pes

Přátelský a oddaný, sebejistý. Je vlídný i k cizím lidem, má rád klid a miluje mazlení. Velikost 57 až 72 cm, váha 37 až 50 kg.

Bearded kolie

Velmi pozorný a sebejistý pes. Nevykazuje známky agrese, trvá však na neustálé pozornosti. Je velmi opatrný a vnímavý. Velikost 51 až 56 cm, váha 20 až 30 kg.

Kernteriér

Malý čiperný kamarád na hraní. Je sebejistý a nezná strach. Je přátelský, snadno se přizpůsobí a má rád děti. Velikost 28 až 31 cm, váha 6 až 7,5 kg.

Německý ovčák

Společensky přizpůsobivý, odolný. Má silný charakter. K páníčkovi si vytváří velmi blízký vztah. Velikost 60 až 65 cm, váha 28 až 40 kg.

Viz: Nakrmho:články-Encyklopedie plemen

Zdroj:internet