Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...

STELIVA

Obecným trendem jsou přírodní, lehké (z pohledu nákupu), spíše světlejší typy steliv s maximální absorpcí tekutiny a redukcí zápachu. Znalci zvířat však upozorňují, že vývoj na trhu steliv často vychází vstříc jako zákazníkovi spíše majiteli zvířete, který je tím, kdo se rozhoduje pro koupi konkrétního produktu, než samotnému zvířeti, pro které je výrobek určen. Podotýkají, že kdyby si mohly vybrat samotné kočky, zvolí z pohledu marketingu poměrně nezajímavou komoditu – obyčejný neparfemovaný písek.

ZÁJEM O PŘÍRODNÍ PRODUKTY ROSTE

V souladu s celkovým ekologickým trendem roste i zájem o biologicky rozložitelná steliva. Tato kategorie zahrnuje podestýlky z různých, především rostlinných zdrojů – dřeva, kukuřice, pšenice, ječmene, nově dokonce i ze sušených citrusových slupek. Veterináři často doporučují přírodní steliva z velkých dřevěných pelet jako ideální péči o kočku po provedených chirurgických zákrocích.

Viz Nakrmho.cz – sortiment – Kočky – Stelivo

Zdroj:Petmedia