Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...

ACANA Heritage Puppy Large Breed - pro štěňata velkých plemen, 11,4kg

ACANA Heritage Puppy Large Breed - pro štěňata velkých plemen, 11,4kg

ACANA PUPPY LARGE BREED je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je určeno pro štěňata a mladé psy velkých a obřích plemen (do stáří 1 - 2 let věku dle velikosti plemene).

 

Choulostivé období růstu u štěňat velkých plemen vyžaduje specifickou stravu bohatou na proteiny podporující rozvoj svalstva, avšak omezenou na sacharidy pro udržení vhodné tělesné hmotnosti. To je důvod, proč je krmivo Acana Puppy Large Breed plné proteinů z kuřecího masa, celých vajec z místních prérijních farem a volně lovených platýsů z Vancouver Island. Všechny suroviny jsou dodávány čerstvé každý den a mají tak bezkonkurenční výživovou hodnotu a chuť. Acana neobsahuje vysokoglykemické obiloviny jako je např. rýže, pšenice a kukuřice a vyznačuje se obsahem ovoce a zeleniny z údolí Okanagan (Britská Kolumbie) a řezaným albertským ovsem, jakožto nízkoglykemickým a jediným zdrojem obilovin. Krmivo Acana Puppy Large se vyrábí výhradně v naší oceňované továrně, zde v Albertě, v Kanadě a zaručuje, že udrží vaše velké štěně zdravé, šťastné a silné. Přečtěte si složení našeho krmiva a uvidíte, že budete také spokojeni!

 

SLOŽENÍ: Dehydrované kuře (33%), řezaný oves, vykostěné kuře (10%), čerstvé brambory, hrách setý, celá vejce (3%), vykostěný platýs (3%), kuřecí tuk (3%), vojtěška sušená na slunci, čerstvá kuřecí játra (2%), olej ze sledě (2%), hrachová vláknina, celá jablka, celé hrušky, Batata sladké brambory, dýně, dýně máslová, pastiňák, mrkev, špenát, brusinky, borůvky, kelp(mořská řasa), kořen čekanky obecné, bobule jalovce obecného, kořen anděliky lékařské,květy měsíčků lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, levandule lékařská.

DOPLŇKOVÉ LÁTKY  (na kg): Výživové doplňky: Vitamin A: 15000 IU, Vitamin D3: 2000 IU, Vitamin E (CAS # 7695-91-2) : 400 IU, E1 (železo): 40 mg, E2 (jód): 3 mg, E4 (měď): 13 mg, E5 (mangan): 14 mg, E6 (zinek): 150 mg, E8 (selen): 0.5 mg – Zootechnické doplňky: mikroorganismy druhu Lactobacillus acidophilus LAFTI L10: 450 M CFU/kg a Enterococcus faecium NCIMB10415: 300 M CFU/kg.

ANALYTICKÉ LÁTKY: Hrubý protein 32 %, Obsah tuku 15 %, Hrubý popel 7.5 %, Hrubá vláknina 4 %,

Vápník 1.6 %, Fosfor 1.1 %, Omega-6 2.5 %, Omega-3 0.9 %, DHA & EPA 0.4 % / 0.4 %, Glukosamin 1400 mg/kg, Chondroitin 900 mg/kgHmotnost:11,4kg
Brno a okolí rozvoz zdarma:ano
Cena:1 860 Kč