Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...Krmiva, granule, hnojiva, krmení - krmivo pro psy, kočky, koně, prasata, drůběž...

ACANA Regionals Ranchlands - pro všechna plemena, z hovězího, jehněčí a bizoního masa, BEZ OBILOVIN, 11,4kg

ACANA Regionals Ranchlands - pro všechna plemena, z hovězího, jehněčí a bizoního masa, BEZ OBILOVIN, 11,4kg

Krmivo ACANA RANCHLANDS je unikátní receptura bez obilovin, která bohatě uspokojuje potřeby Vašeho psa výběrem živočišných proteinu tak, jako žádné jiné krmivo.

  

Od přírody jsou všichni psi vyvinuti jako masožravci, biologicky přizpůsobeni na stravu bohatou na čerstvá masa s malým množstvím ovoce, zeleniny a bylin. To je důvod proč je ACANA Ranchlands plná Anguského hovězího, jehněčí a bizoního masa – vše volně chované na místních farmách a dodáváno do našich kuchyní čerstvé každý den pro zachování všech živin, a tak zajištění vyvážené výživy psa. Připraveno z kanadských nejlepších a nejčerstvějších surovin v našich oceňovaných kuchyních, ACANA Ranchlands je lahodný a přirozený způsob, jak udržet Vašeho psa zdravého, silného a šťastného.

Přečtěte si naše suroviny a budete také spokojeni!

 

Složení: Čerstvé vykostěné hovězí (11%), dehydrované hovězí (10%), zelený hrách, čerstvé vykostěné jehně (8%), dehydrované jehně (8%), dehydrovaný síh (6%), olej ze sledě (6%), fazole, červená čočka, dehydrovaný losos (3%), čerstvý vykostěný bizon (3%), čerstvá hovězí játra (3%), čerstvá jehněčí játra (2%), na slunci sušená vojtěška, hrachová vláknina, celá jablka, celé hrušky, celá dýně, máslová dýně, pastinák, mrkev, listy špenátu, brusinky, borůvky, kelp (mořská řasa), kořen čekanky, bobule jalovce, kořen anděliky lékařské, květ měsíčku lékařského, sladký fenykl, list máty peprné, levandule, rozmarýn.

Analytické složky: Hrubý protein 31 %, Obsah tuku 17 %, Hrubý popel 10 %, Hrubá vláknina 5 %, Vápník 2.3 %, Fosfor 1.3 %, Omega-6 2.5 %, Omega-3 0.8 %, DHA & EPA 0.3 % / 0.3 %, Glukosamin 600 mg/kg, Chondroitin 800 mg/kg

 

VYROBENO V KANADĚHmotnost:11,4kg
Dostupnost:skladem v e-shopu
Brno a okolí rozvoz zdarma:ano
Cena:2 458 Kč